Sıkça Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz sorular ve cevapları

Aşağıdan merak ettiğiniz soruların cevabını okuyun veya cevabını bulamadığınız sorularınızı bize gönderin.
 • Çalışma saatleriniz nedir?

  08:00–20:00 √ Pazartesi

  08:00–20:00 √ Salı

  08:00–20:00 √ Çarşamba

  08:00–20:00 √ Perşembe

  08:00–20:00 √ Cuma

  08:00–20:00 √ Cumartesi

  Pazar √ Kapalı

 • Ödeme koşullarınız nelerdir?
  Ödemelerinizi iş bitiminde nakit olarak yapabilirsiniz. Parakart ve kredi kartı ile ödeme sistemi çok yakında hizmetinize sunulacaktır.
 • Personel temin ediyor musunuz?
  Bireysel müşterilerimizin temizlik personeli taleplerine maalesef olumlu yanıt veremiyoruz. Temizlik personeli temin hizmeti sadece kurumsal firmalar için düzenli temizlik hizmetlerinde aylık ve haftalık sözleşmeli olarak yapılmaktadır.
 • Kaç kişilik ekipler halinde çalışıyorsunuz?
  Yapılacak işin niteliğine ve ihtiyaca göre en az iki kişiden oluşan ekipler halinde çalışıyoruz. Personel sayısı yapılacak işe ve temizlenecek alanın büyüklüğüne göre belirlenmektedir. Personel sayısına göre hizmet bedeli hesaplanmaktadır.
 • Hizmet alımı için sözleşme şartınız var mı?
  Bireysel olarak alacağınız hizmetler için herhangi bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur. Ticari kuruluş olarak hizmet almak isterseniz hizmet sözleşmesi imzalamanız gereklidir.
 • Temizlik malzemesi temin ediyor musunuz?
  Ekip hizmetlerinde bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanlar şirketimiz tarafından temin edilmektedir.
 • Hizmet talebini iptal edebilir miyim?
  Almış olduğunuz randevuyu iptal edebilirsiniz. Randevunuzu iptal etmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hizmet talebini iptal etmek için, randevu saatinden 24 saat önce bizi telefonla arayarak bilgilendirmenizi rica ederiz.
 • Temizlik elemanı geç kalırsa ne olur?
  Temizlik elemanının mesaisi 09:0-17:00 arasında olup toplamda 8 saattir. Eleman mesaisine geç başlarsa geç kaldığı zaman kadar fazla çalışarak mesaisini tamamlamakla yükümlüdür. Herhangi bir sorunu bildirmek için hemen +90 543 413 4040 numaralı telefondan bize ulaşmanızı rica ederiz. Hedefimiz%100 müşteri memnuniyetidir.
 • Temizlik elemanına güvenebilir miyim?
  Kesinlikle güvenebilirsiniz. Sadece bölgemizde referansı güçlü en güvenilir deneyimli elemanlarla çalışmaya özen gösteriyoruz.
 • Temizlik hizmetine neler dahil değildir?
  Temizlik elemanları güvenlik ve diğer nedenlerle şunları yapamaz: Yüksek yerlere tırmanmayı gerektiren temizlik işleri, can güvenliğini riske atacak camların temizlenmesi, biyolojik tehlikeleri temizlik işlerinin yapılması (küf, kan, vücut sıvıları vb.), böcek ve haşere ilaçlama, hayvan dışkısını temizlemek, ağır kaldırma gerektiren öğeleri taşımak temizlik hizmetine dahil değildir.
 • Gündelikçi kadın hizmeti veriyor musunuz?
  Temizlik şirketi olarak evlere ve iş yerlerine gündelikçi personel gönderimi yapmaktayız.
 • Her seferinde aynı temizlik elemanını talep edebilir miyim?
  Her seferinde aynı temizlik elemanı mevcut olabilir veya olmayabilir. Bu, talep ettiğiniz elemanın çalışma programına ve iş durumumuza göre değişkenlik gösterir. Her seferinde aynı temizlik elemanını almayı tercih ederseniz, lütfen bu talebinizi bize bildirin. Aynı kişiyi göndermek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Cevabınızı bulamadınız mı ? Sorunuzu gönderin