Hakkımızda

Akel Temizlik Şirketi Hakkında

Yoğun çalışma programından ve temizlik işlerinden bunalmayın.

Akel Temizlik Şirketi'nin profesyonel temizlik hizmetleri ile kendinize zaman yaratın.
Hayatınızın daha sağlıklı, daha mutlu ve daha temiz hale gelmesi için temizlik işlerinizi bize bırakın.

Hakkımızda

Akel Temizlik Şirketi İstanbul bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul genelinde güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle, ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, villa temizliği, dış cephe cam temizliği hizmetleri sunuyoruz.

Akel Temizlik Şirketi, kişisel taleplerin yanı sıra küçük işletme ve şirketlerin temizlik ihtiyaçlarını karşılayan, bir şirkettir. İşimizi titizlik ve özenle yaparak, müşterilerimize 100% müşteri memnuniyet duygusunu yaşatmayı amaçlayan bir hizmet anlayışı içerisinde çalışıyoruz.


Değerlerimiz

Misyonumuz

Profesyonel temizlik hizmeti ve 100% müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un tercih edilen şirketlerinden biri olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin daima temiz ve sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmasını sağlamak.

Prensiplerimiz

Şirket prensiplerine bağlılık göstererek çalışmalarımızı sürdürmek bizim için çok önemlidir. Dürüstlük

Akel Temizlik Şirketi müşteri ilişkilerinde tamamen samimi, dürüst ve şeffaf davranmaktadır.

Etik Değerlerimiz

Akel Temizlik Şirketi olarak ahlaki değerlere ve ilkelere uygun çalışacağımıza, müşteri ilişkilerimizde tamamen samimi, dürüst ve şeffaf davranacağımıza söz veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz sözleri ve taahhütleri tutup yerine getireceğimizi garanti ederiz.

Eleştiriye Açıklık

Akel Temizlik Şirketi yeni fikirlere ve düşüncelere her zaman açıktır. Biz müşterilerimizin görüş ve önerilerine her zaman değer veriyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmak için, yaratıcı, yenilikçi ve pratik çözümler üretmek adına müşterilerimizden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirmekten mutluluk duyuyoruz.

Müşterilerimize Bağlılık

Akel Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize toplumsal saygı çerçevesinde büyük değer veriyoruz, bize olan güvenlerini arttırmak için çalışıyoruz. Ev ve ofis ortamlarınız için profesyonel temizlik hizmeti almanız, zaman kazanmanız açısından çok önemlidir. Size zaman kazandıran ve hayatınıza değer katan hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Yenilikçilik

Akel Temizlik Şirketi müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit edip, temizlik hizmetlerinde mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etmek için, sürekli olarak sektördeki yenilikleri takip ederek, bünyesinde çalışan personellerine gerekli uzmanlık eğitimlerini vermektedir.

Ekip Çalışması

İyi bir ekip çalışması kaliteli temizlik projelerinin tamamlanmasını sağlar. Akel Temizlik Firması ekip halinde çalışarak müşterilerilerine mümkün olan en iyi temizlik hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri Desteği

Müşterilerimizin temizlik taleplerini hızlı bir şekilde yerine getirmek bizim için çok önemlidir. Konu ne olursa olsun, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda isteklerini yerine getirmekten mutluluk duyarız.