İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ
S.S.S

SSS (sıkça sorulan sorular)

Temizlik hizmeti verilecek alanın ihtiyacına göre iki, üç ve daha fazla kişiden oluşan ekibimizle hizmet vermekteyiz. Bütün temizlik malzemeleri ve ekipmanlar tarafımızdan temin edilmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin bir temizlik personeli taleplerine maalesef olumlu yanıt veremiyoruz. Bir temizlik personeli gönderimi sadece düzenli olarak aylık ve haftalık anlaşmalı temizlik projelerinde yapılmaktadır.

Hizmet Alımı İçin Sözleşme Şartınız Var mı ?
Bireysel olarak alacağınız hizmetler için herhangi bir sözleşme imzalamanıza gerek yoktur. Ticari kuruluş olarak hizmet almak isterseniz hizmet sözleşmesi imzalamanız gereklidir.

Ödeme Koşulları ?
Ödemelerinizi iş bitiminde nakit olarak yapabilirsiniz. Banka kartı ve kredi kartı ile ödeme sistemi çok yakında hizmetinize sunulacaktır.

Hizmet Talebini İptal Edebilir miyim ?
Temizlik hizmeti almak için bizden randevu aldıysanız tam vaktinde vermiş olduğunuz adreste olacağımızı garanti ediyoruz.

Ancak dilerseniz almış olduğunuz randevuyu iptal edebilirsiniz. Randevunuzu iptal etmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hizmet talebini iptal etmek için, randevu saatinden bir gün önce bizi bilgilendirmenizi rica ederiz.

Çalışma Saatlerimiz ?
Pazartesi : 08:00–20:00  √
Salı : 08:00–20:00  √
Çarşamba : 08:00–20:00  √
Perşembe : 08:00–20:00  √
Cuma : 08:00–20:00  √
Cumartesi : 08:00–20:00  √
Pazar : Kapalı  
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.akeltemizlik.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021