İSTANBUL TEMİZLİK ŞİRKETİ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Hakkımızda

Akel Temizlik Şirketi İstanbul bölgesinde müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul genelinde güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle temizlik hizmetleri sunuyoruz. İşimizi titizlik ve özenle yaparak, müşterilerimize 100% müşteri memnuniyet duygusunu yaşatmayı amaçlayan bir hizmet anlayışı içerisinde çalışıyoruz.

Misyonumuz:
Profesyonel temizlik hizmeti ve 100% müşteri memnuniyeti ile İstanbul’un tercih edilen şirketlerinden biri olmak.

Vizyonumuz:
Müşterilerimizin daima temiz ve sağlıklı yaşam alanlarına kavuşmasını sağlamak.

Dürüstlük:
Akel Temizlik Firması müşteri ilişkilerinde tamamen samimi, dürüst ve şeffaf davranmaktadır.

Etik Değerlerimiz:
Akel Temizlik Şirketi olarak ahlaki değerlere ve ilkelere uygun çalışacağımıza, müşteri ilişkilerimizde tamamen samimi, dürüst ve şeffaf davranacağımıza söz veriyoruz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz sözleri ve taahhütleri tutup yerine getireceğimizi garanti ederiz.

Eleştiriye Açıklık:
Akel Temizlik Şirketi yeni fikirlere ve düşüncelere her zaman açıktır. Biz müşterilerimizin görüş ve önerilerine her zaman değer veriyoruz. Hizmet kalitemizi arttırmak için, yaratıcı, yenilikçi ve pratik çözümler üretmek adına müşterilerimizden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirmekten mutluluk duyuyoruz.

Müşterilerimize Bağlılık:
Akel Temizlik Firması olarak müşterilerimize toplumsal saygı çerçevesinde büyük değer veriyoruz, bize olan güvenlerini arttırmak için çalışıyoruz. Ev ve ofis ortamlarınız için profesyonel temizlik hizmeti almanız, zaman kazanmanız açısından çok önemlidir. Size zaman kazandıran ve hayatınıza değer katan hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Yenilikçilik:
Akel Temizlik Şirketi müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit edip, temizlik hizmetlerinde mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etmek için, sürekli olarak sektördeki yenilikleri takip ederek, bünyesinde çalışan personellerine gerekli uzmanlık eğitimlerini vermektedir.

Ekip Çalışması:
İyi bir ekip çalışması kaliteli temizlik projelerinin tamamlanmasını sağlar. Akel Temizlik Firması ekip halinde çalışarak müşterilerilerine mümkün olan en iyi temizlik hizmetini sunmayı hedeflemektedir.

Müşteri Desteği:
Müşterilerimizin temizlik taleplerini hızlı bir şekilde yerine getirmek bizim için çok önemlidir. Konu ne olursa olsun, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda isteklerini yerine getirmekten mutluluk duyarız.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.akeltemizlik.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2021